Haber Alalım

Valilikten İstanbul Açıklaması

Valilikten İstanbul Açıklaması
7.309 views
30 Aralık 2019 - 14:49

İSTANBUL’DA PA-T-LAMA..İstanbul’da meydana geldi Son dakika: İstanbul’da pa-tlama: Ö-lü ve ya-ralılar var..İstanbul Ümraniye’de bulunan bir cam fabrikasında kazan pa-tladı. 1 kişi ö-lürken 3 kişi ya-ralandı.

Olay, saat 16.00 sıralarında Dudullu Organize Sanayi Yıldız Cam Fabrikası’nda meydana geldi. Henüz belirlenemeyen nedenle fabrikanın kazanı bir anda pa-tladı. Pa-tlama sonucu 1 kişi ö-lürken 3 kişi ya-ralandı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar sağlık ekiplerince hastanelere kaldırıldı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA YAPILDI

İstanbul Valiliği’nden olayla ilgili açıklama yapıldı. Açıklama şu şekilde:

“Ümraniye ilçesi Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir cam fabrikasında, bugün saat 16.00 sıralarında kazan pa-tlaması meydana geldiği bildirilmiştir. Olay yerine hemen güvenlik, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edilmiş, patlama sonrasında işyerinde oluşan yangın söndürülmüştür. Alınan ilk bilgilere göre; olayda 1 kişi ha-yatını kay-betmiş, ya-ralı olarak kurtarılan 7 kişi çevredeki hastanelere sevk edilmiştir. Olaya ilişkin tahkikat sürdürülmektedir”Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.